Astropay Hakkında | Kazankart.com

Astropay Hakkında


Astropay, internet üzerinden gerçekleştireceğiniz ödemelerde kullanabileceğiniz sanal bir ödeme sistemidir. Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlayarak alışveriş gerçekleştirmeniz için geliştirilmiş olan Astropay Kart, online platformlarda güvenliğinizi garanti altına alırken, hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerinizi tamamlamanızı sağlar.

Astropay, sanal bir karttır ve 16 haneli dijital bir kod ile işlevsellik gösterir. Dolar değerinde belirlenmiş paketler halinde size sunulan Astropay Kartlardan ihtiyacınız doğrultusunda dilediğinizi seçerek, güvenle kullanabilirsiniz. Ön ödemeli sanal kart Astropay sayesinde, kartınızın limitini siz belirleyerek, kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmadan, alışveriş, oyun siteleri ve uygulama marketlerde sadece kartınıza ait tek kullanımlık dijital kart kodunuz ile ödemelerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Astropay’e sahip olmak da kartınızı kullanmak kadar kolay. Belirlenen paketlerden birini seçerek, kartınızın TL karşılığı ödemesini havale veya EFT yoluyla gerçekleştirdikten kısa bir süre sonra kartınıza ait size özel dijital kodun elinize geçmesiyle internet üzerinden anında ödeme işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Astropay, Dünya’da yaygın olarak kullanılan ülkemizde de avantajları sebebiyle kullanımı gün geçtikçe artış gösteren bir ödeme yöntemidir. Siz de hem avantajlı alışveriş gerçekleştirmek, hem de online platformlarda güvenliğinizi garanti altına almak istiyorsanız Astropay Kart’ı tercih edebilirsiniz.