Cashixir Hakkında | Kazankart.com

Cashixir Hakkında


Cashixir, online alışverişlerinizi güvenle tamamlamanız için tasarlanmış yeni nesil bir ödeme yöntemidir. Kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmanıza gerek kalmadan Cashixir Kart ile ürün ve hizmetlerinizi temin edebilirsiniz.

Cashixir Kart, 16 haneli dijital kart kod ile işlevsellik gösteren, ön ödemeli sanal bir karttır. Kartınıza ait dijital kod tek kullanımlık olup, size özel olarak tasarlanmıştır. Kartınızı kullandıktan sonra kartınızın dijital kodu geçerliliğini yitirmektedir.

Cashixir, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak sizlere 10 Euro’dan 10000 Euro’ya kadar çeşitli paketler halinde sunulmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz kartı satın alıp, ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Euro değerinde paketler halinde sizlere sunulan Cashixir Karta, TL ödeme karşılığını gerçekleştirerek dakikalar içerisinde sahip olabilirsiniz. Ardından alışveriş, oyun sitelerinde ve uygulama marketlerde kartınıza ait kodu kullanarak ve şahsi bilgilerinizin güvenliğini garanti altına alarak satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cashixir’in güvenilir yapısı, hızlı ve kolay kullanımı ile tanıştıktan sonra eski ödeme yöntemlerini rafa kaldıracaksınız. Ön ödemeli sanal kart Cashixir, internet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişleri sizler için kolay bir şekilde ve güvenliğinizi garanti altına alarak gerçekleştirmeniz için yanınızdadır.