Astropay Nedir? - Astropay Kart Nedir? | KazanKart.com

Astropay Nedir?

astropay

Dünya üzerinde bulunan alışveriş sitelerinde 2 dakika gibi kısa bir sürede alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Astropay nedir? Ne kadar güvenlidir? Kullanım süresi ve belirtilen geçerlilik süresi kaç yıl olmakta. Astropay kullanımı ile ilgili bilgileri sizler ile paylaşmaktayız.

Astropay başta Avrupa ülkeleri olmak üzere bir çok ülkede sanal kart ayrıcalıkları ile dilediğiniz ürünü dilediğiniz yerden kolaylıkla satın alabilme imkanı sağlar. 16 haneli kullanım koduna sahip olan Astropay kredi kartlarında olduğu gibi CVV (güvenlik kodu) numarası ile kullanılmaktadır. Astropay sanal kart kodunun yanı sıra birde kartın geçerlilik tarihi bulunmaktadır. Sanal kart kullanımlarının kullanım süresi 1 (bir) yıldır.

Astropay sanal kartı diğer kartlardan ayıran en önemli özellik kartın içerisinde kalan tutarı tamamen bakiyeniz tükenene kadar kullanabilme imkanınızın olmasıdır. Öyle ki bakiyeniz tutarınca farklı web sayfaları üzerinden istediğiniz tutarda online alışveriş işleminizi Astropay kart ile gerçekleştirebilirsiniz. Astropay kart kullanımı yine diğer sanal kartlarda olduğu gibi tek kullanımlıktır. Bakiyeniz bitene kadar dilediğiniz şekilde sanal kodunuzu kullanabilirsiniz lakin kartınız bittikten sonra tekrar yükleme yaparak kartınıza bakiye yükleme imkanınız bulunmamaktadır. Bakiyeniz tükendikten sonra tekrar yeni bir kart alıp alışverişlere devam edebilirsiniz. Üstelik Astropay kupon kullanımında müşteri memnuniyetinden tam not alan bir diğer ayrıntı da alışveriş işlemleriniz esnasında bakiyeniz yeterli olmadığı vakit yeni bir kullanım kodu alarak alışverişinizi tamamlama imkanına sahipsiniz.

Astropay Kart Nedir?

Astropay kart nedir? Astropay kart kelime anlamı bakımından sanal ödeme yöntemi olarak geçmekte. Astropay kısaca sizler için online alışveriş işlemlerinizde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir sanal cüzdandır. Astropay sanal kart kullanım kodu için belirtilen kur hesaplaması Dolar üzerinden yapılmaktadır. Sanal kartlar arasında en güvenilir kart türü olarak yerini almakta olan Astropay elektronik sanal kart olup kuruluş amacındaki ile unsurda güvenlik açısından gelişim sağlayarak ileri teknoloji sistemleri ile tasarlanmış olmasıdır.

Öyle ki günümüzde online alışveriş işlemlerinde illaki ödemelerimizi kişisel bilgilerimiz doğrultusunda gerçek bilgiler üzerinden yapmaktayız. Buda kimi web sayfalarında güvenli bir şekilde gerçekleştirilirken kimisinde ise bilgilerimizin hacklenmesine sebep olmaktadır. Bu durumun önüne geçebilmek adına düzenlenen sanal kart kodunu kullanarak bahis sitelerinden, e- ticaret platformlarından ve benzeri alışveriş sitelerinden elektronik kart bilgileriniz ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın Al