Havale ile Astropay - Kredi Kartı ile Astropay | KazanKart.com

Havale ile Astropay

Sanal ödeme seçenekleri başta Avrupa ülkeleri olmak üzere ülkemizde de faaliyet göstererek sanal oramda oluşan güvenlik açığına bir nevi çözüm olarak oluşturulmuş bir sistem birimidir. Bizler sanal ödeme sistemleri aracılığıyla hiçbir şekilde kişisel bilgilerimizi riske atmaksızın anında ödeme işlemlerimizi gerçekleştirebiliriz.

Ön ödemeli yapıda tasarlanan birçok sanal kart markası ile bütçe kontrollü bir şekilde dilediğimiz gibi her işlemi gerçekleştirme olanağımız bulunmakta. Bizler nerede olursak olalım bir tıkla anında ödeme ve satın alma işlemi itibariyle aktif kullanımlı bir sanal kullanım kuponuna sahip olabiliriz.

Sektörde yer alan en ekonomik kart seçeneklerinden bir tanesi de Astropay’ dır. 16 haneli kullanım kodu ile tasarlanan sanal ödeme kuponumuz diğer ödeme seçeneklerine hitafen daha gelişmiş ve daha kullanışlı yapıda oluşturulmuştur. Öyle ki birçok kart markasında ödemelerde sanal kartları yalnızca bir kez kullanıyorken bu sanal ödeme sistemimizde ise durum tam tersi ödeme işlemlerimizi sanal kullanım kuponu bakiyemiz tükenene kadar kullanabilme imkanına sahibiz. Yine diğer kullanım kuponlarında da olduğu üzere bu sanal kart sistemimiz de bir diğer farklı birim ise para birimidir. Öyle ki diğer sanal kart seçeneklerimizde paket fiyatlandırması Euro güncel kur oranları ile yapılıyor iken bu sanal kart markamızda ise Dolar güncel kur oranları ile hesaplama yapılarak satın alma işlemimizi gerçekleştirebiliriz.

Sanal kart satın alma işlemi esnasında ödeme yöntemi bakımından ise EFT ve havale ile Astropay satın alma işlemini gerçekleştirmemiz mümkün.

Kredi Kartı ile Astropay

Kredi kartı ile Astropay alımı yapılması mümkün değildir. Astropay sanal kupon alımında dikkat edilmesi gereken en önemli husus bu diyebiliriz. Çünkü sanal ödeme sistemlerinin amacı itibari ile kişisel bilgilere yer verilmeksizin ödemelerin online olarak anonim rakamlar ile oluşturulmuş bir sanal ödeme sistemi aracılığıyla yapılması daha güvenli olacaktır. Bizler web sayfaları üzerinde her kredi kartı ile işlem yaptığımızda bizler için risk unsuru bir tık daha artış göstermektedir. Kötü amaçlı kişilerce kişisel bilgilerimizin ele geçirilmesi sonucunda ise dolandırıcılık mağduru olmamız kaçınılmaz.

Satın Al