Otopay Hakkında | Kazankart.com

Otopay Hakkında


Otopay, ön ödemeli sanal bir kart olarak, eski ödeme yöntemlerine göre gelişmiş yapısı ile online platformlarda güvenliğinizi garanti altına alıp, alışverişlerinizi gerçekleştirmeniz için tasarlanmış bir ödeme yöntemidir.

Otopay dilediğiniz miktarda satın alabileceğiniz sanal bir karttır. Dijital kart kodu ile online platformlarda işlevsellik göstermektedir. Kart kodunuz tek kullanımlık olup, kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Otopay Kart, yapısı itibariyle kişisel bilgilerinizi alışveriş siteleri ile paylaşmadan ödeme gerçekleştirmenizi mümkün kılar. Böylece güvenlik konusunda bir endişeye düşmeden, internet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişleriniz keyifle tamamlayabilirsiniz.

Euro değerinde paketler halinde satışa sunulan Otopay Karta sahip olmak da kullanmak da çok kolay. Seçtiğiniz kart paketinin TL karşılığı ödemesini havale veya EFT yoluyla gerçekleştirerek kartınıza dakikalar içerisinde sahip olabilirsiniz. Kart satın alma işleminizin ardından, size ulaşan dijital kart kodunuz ile alışveriş ve oyun sitelerinde ödemelerinizi kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de güvenliğinizi garanti altına alarak online platformların avantajlarından faydalanmak, alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirmek için Otopay’i deneyin.