Otopay Kullanım Kılavuzu | KazanKart.com

Otopay Nasıl Kullanılır?


İnternet üzerinde online ödeme işlemlerimizi gerçekleştirdiğimiz sanal ödeme markalarından bir tanesi de Otopay’ dır. Yerli ve yabancı binlerce web sayfası üzerinde aktif kullanıma sahip olan ödeme sistemi kapsamında bütçenize yönelik bir sanal kullanım kuponu satın aldığınızda onu nasıl kullanacaksınız? Kolay Otopay kullanımı ile ilgili bilgilerimizi sizler ile paylaşalım.

Genel olarak hepimiz biliyoruz ki internet ortamında gerçekleştirilen alışverişlerde kredi kartının kullanılıyor olması bizler için riskli bir ödeme yöntemi teşkil etmektedir. Bizler kredi kartı ile web sayfaları üzerinden ödeme yaptığımızda kişisel kart ve bilgilerimiz veri tabanı üzerinde kaydedildiği için özellikle bu işlemi kötü amaçlı web sayfaları üzerinde gerçekleştirdiğimizde dolandırıcılık mağduru olmaktayız. Lakin ödemelerimizi sanal kullanım kuponları aracılığıyla gerçekleştirdiğimizde ise o zaman sanal kuponların kişisel bilgilerimizi içermemesi ile son derece güvenilir bir işlem olanağı sağlamış oluyoruz. Yüzlerce web sayfası üzerinde güvenle işlemlerinizi gerçekleştirme olanağı sunan Otopay 19 haneli kullanım kodu ve 4 haneli güvenlik kodu ile tasarlanmıştır. Bizler sistem üzerinden yapacağımız ödemelerde şahsımıza ait kullanım kupon kodunu ve beraberindeki güvenlik kodunu kullanarak işlemlerimizi olduğundan daha kısa süre içerisinde gerçekleştirebiliriz. Otopay kullanmak ayrıcalıktır. Otopay kullanıcıları en kısa sürede en güvenilir ve en ekonomik şekilde ödemelerini satın alma işlemi sonrasında hemen gerçekleştirebilme olanağına sahip olurlar.

Otopay Kullanım Kılavuzu

Otopay kullanımı ile ilgili yapmanız gerekenler çok basit. Belirtilen yöntemlerle ödememizi gerçekleştirip ardından kullanım kuponlarımızı temin etmekteyiz. Kullanım kodu ile bizlere beraberinde 4 haneli güvenlik kodu ve son kullanma tarihi de belirtiğimiz yöntemlerde iletilecektir. İlk olarak web sayfamızda sanal kart markamızın geçerli olup olmadığını kontrol edip alışverişimizi yapalım. Alışverişimizi tamamladıktan sonra ödeme kısmından sanal kart markamızı seçelim. Sanal kartımızı setikten sonra bize iletilen bilgileri girmemiz için bir alan çıkacaktır. Karşılaştığımız alana bilgileri girerek işlemimizi devam ettirip onaylayalım. Tıpkı kredi kartında da olduğu gibi online işlemlerimizi kolaylıkla basit bir kaç işlem sonrasında gerçekleştirebiliriz. Lakin kredi kartında olduğu gibi ay sonu bütçenizi zorlayacak limitte faturalar ile karşılaşmazsınız. Çünkü sanal ödeme sistemleri ön ödemeli olarak satışa sunulmaktadır.

Satın Al