Cashixir Para Yatırma - Cashixir Para Çekme | KazanKart.com

Cashixir Para Yatırma İşlemi

Cashixir Para Yatırma

Cashixir son günlerde hayatımıza giren ve çoğu online alışverişler dahil olmak üzere web sayfaları üzerinde satın alma işlemlerimizde kolaylık sağlayan bir ödeme yöntemidir. Aynı zamanda Cashixir için;

''Cashixir, kredi kartı kullanma zorunluluğu olmadan ödeme yapılmasını sağlayan bir sanal karttır'' diyebiliriz. Cashixir, bunun yanı sıra güvenilir yapısı ile en kullanışlı kart seçenekleri arasında yerini alır.

2016 yılında Cashixir Limited şirketi tarafından kurulan ve lisansını İngiltere’den alan Cashixir kart bir ön ödemeli kart sisteminde işlemektedir. Cashixir' in ön ödemeli bir sistem ile çalışması, kullanımından önce para yatırma işlemi yapılarak farklı limitler ile sunulan bir kart edinmek anlamına gelir.

Cashixir, farklı limitler ile satışa sunulmakla beraber kullanıcılar satışa sunulan farklı limitlerden birini tercih ederek Cashixir kartı edinebilirler.

Cashixir kart satışlarında Euro kuru üzerinden hesaplama yapılarak Cashixir kart satış hizmeti verilmekte ve minimum limitli bir Cashixir kartın minimum limit tutarı ise 10 Euro' dur. 10 Euro, 15 Euro, 20 Euro olmak suretiyle Cashixir kart limitleri artarak gider. 100 Euro ve katları şeklinde de satılan Cashixir’in maksimum limiti satış işlemini gerçekleştiren firmaların fiyatlandırmalarına göre kişiye özel şekilde talep edilen limit de oluşturulmaktadır.

Cashixir kartın en belirgin özelliği, Paykasa, Astropya ve diğer ön ödemeli kartlarda olduğu gibi 19 haneli bir koddan oluşması. Cashixir kupon kullanım kodu, ödeme işlemlerinin yapılmasında rol oynayan en temel etkendir. Aynı zamanda Cashixir kartını satın alan kullanıcılara bir de güvenlik kodu numarası verilir. Cashixir kullanıcıları e- posta aracılığı ile sahip oldukları bu kod numarası ve pin sayesinde ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Cashixir kart ile ödeme işlemi gerçekleştirirken araya kredi kartı bilgileri, kimlik bilgileri vb. işlem detayları girmez.

Cashixir Para Çekme İşlemi

Cashixir para çekme işlemi gibi bir durum söz konusu değildir. Öyle ki diğer kart çalışma prensibinden farklı bir işleyişe sahip olan Cashixir kart bozum işlemi firmamız tarafından gerçekleştirilmemektedir. Ödeme işlemlerinde ise yalnızca EFT ve havale işlemleri ile 2 dakika gibi kısa bir süre içinde Cashixir kupon koduna sahip olabilirsiniz.

Satın Al