Sanal Kart Satın Al - Sanal Kart Satın Al | Kazankart.com

SANAL KART SATIN AL

sanal kart satın al

Artık internet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde tek ödeme yöntemi kredi kartı değil. Sanal kartlar ile kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmadan, güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sanal kart, ön ödemeli olarak sahip olacağınız, Dünya’nın bir çok yerinde geniş kullanım sahasına sahip, güvenli bir ödeme yöntemidir. Ödemelerinizde güvenliği tesis eden sanal kartlarınız ile diğer ödeme yöntemlerinin getirdiği risklerden uzak, internet üzerinden Dünya’nın dört bir yanında alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sanal Kart almak artık çok kolay!

Alışverişlerinizi kolaylaştıran ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan sanal kartları nasıl satın alabilirsiniz? Sanal Kart satın alma işleminize, sitemize kayıt olarak başlayabilirsiniz. Hesap açma işleminizin ardından, satın almak istediğiniz kart miktarını ve adedini seçerek, mevcut ödeme yöntemlerinden biri ile ödemenizi gerçekleştirerek işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ön ödeme yöntemlerimiz arasında; Hızlı Banka Transferi ve Anında Bankacılık bulunmakta olup, dilediğiniz birinden ödemenizi gerçekleştirerek sanal kartlarınızı satın alabilirsiniz. Kazan Kartnın kullanımı da satın almak kadar kolay. Satın almış olduğunuz sanal kartlarınızı, alışverişinizi gerçekleştirmek istediğiniz siteler üzerinde sanal kartınızda yer alan 16 haneli kart numaranız ve Euro bazındaki kart miktarınızı belirtip, işleminizi onaylayarak kullanabilirsiniz. Sanal kartlar, Dünya’nın birçok ülkesinde kullanım alanına sahiptir. Yüzlerce ürün ve hizmeti, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilmenizin en kolay yoludur.

Kazan Kartnın kullanımı da satın almak kadar kolay. Satın almış olduğunuz sanal kartlarınızı, alışverişinizi gerçekleştirmek istediğiniz siteler üzerinde sanal kartınızda yer alan 16 haneli kart numaranız ve Euro bazındaki kart miktarınızı belirtip, işleminizi onaylayarak kullanabilirsiniz. Sanal kartlar, Dünya’nın birçok ülkesinde kullanım alanına sahiptir. Yüzlerce ürün ve hizmeti, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilmenizin en kolay yoludur.