Paykasa Satın Al - Paykasa Kart Nasıl Alınır? | Kazankart.com

PAYKASA SATIN AL

Online alışveriş siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerde tercih edebileceğiniz ödeme sistemlerinden bir tanesi de Paykasa’dır. Euro değerinde olup TL karşılığı ödeme ile satın alabileceğiniz Paykasa, son dönemlerde ülkemizde oldukça rağbet gören popüler ödeme sistemleri arasında yerini almaktadır.

Paykasa satın al ve online ödemelerini güvenli bir şekilde gerçekleştir! Sanal kart olarak hizmet vermekte olan sistem, kredi kartı ile benzer özellikler gösteren ön ödemeli bir karttır. Euro değerinde paketler halinde sizlere sunulan sanal kart, ihtiyacınız ve bütçeniz doğrultusunda satın alabileceğiniz şekilde çeşitli miktarlarda düzenlenmiştir. 

Alışveriş siteleri üzerinden ödeme yapacağınız vakit herhangi bir kişisel bilginizi siteyle paylaşmaya gerek kalmadan sadece size sunulan 16 haneli tek kullanımlık kart kodu ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet ortamında güvenliğinizi tesis etmek Paykasa ile çok kolay.

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa kartınızı, en güvenli şekilde Paykasa Resmi Bayileri üzerinden satın alabilirsiniz. İlk kullanım sonrası geçerliliğini yitiren sanal kartlar böylelikle çalınma ve kaybolma gibi durumlara karşı oldukça güvenli bir boyutta tasarlanmıştır. Sitemiz üzerinden üyelik oluşturup ödemenizi gerçekleştirdikten sonra çok kısa bir süre içerisinde Paykasa Kartınıza sahip olarak, online ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. 

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Paykasa Kartlarınızı satın almak çok kolay. Öncelikle güvenli bir şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirebilmek için sitemize üye olmanız gereklidir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda satın almak istediğiniz kart miktar ve adedini seçip, kartınızın TL karşılığı ödemesini havale veya EFT ödeme yollarından biriyle gerçekleştirdikten sonra Paykasa Kartınıza sahip olabilirsiniz. Ardından kartınızın kodu elinize ulaşacaktır. Bu kod ile alışveriş, oyun ve bahis sitelerinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa nasıl alınır, nereden alınır? diyecek olursanız Paykasa resmi bayi olan siteler üzerinden kolay bir şekilde Paykasa temin edebilirsiniz. Sitemiz Paykasa resmi bayidir. Güvenliğiniz için hızlı ve kolay bir şekilde üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra, alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Paykasa satın alma işleminizle ilgi 7/24 canlı destek hattımıza bağlanarak yönlendirme talep edebilirsiniz.