Jeton Nasıl Kullanılır? | Kazankart.com

Jeton Nasıl Kullanılır?

Jeton Nasıl Kullanılır?

Jeton Nasıl Kullanılır?

Güvenlik açısından oldukça kullanışlı yapıda tasarlanmış olan Jeton kart 19 haneli kullanım koduna sahiptir. Hiçbir şekilde kopyalanma vb. işlemlerin gerçekleşme olanağı olmayan sanal kart sistemleri siz kimseyle paylaşmadığınız sürece kimsenin sizin kullanım kuponlarınıza erişim sağlaması mümkün değildir. Jeton kart sistemleri e-mail aracılığı ile kişinin tarafına iletilmektedir. Buna hitafen e-mail adresinizin ve kupon kodu bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanızı öneririz. Jeton kullanımı ile ilgili bilmeniz gereken detaylardan bir tanesi de güven teşkil etmeyen web sayfaları üzerinde sanal kartınızı kullanmamanız. Jeton kullanmak açısından her ne kadar kişisel bilgileriniz paylaşılmıyor olsa da kötü amaçlı kullanılan web sayfaları üzerinde kupon kodunuzu paylaşırsanız sanal cüzdanınızın bakiyesini tehlikeye atmış olursunuz. Güvenile bilirlik düzeyi oldukça yüksek olan sanal kart sistemleri ödeme işlemleri konusunda da oldukça elverişlidir. EFT ve havale ödeme işlemleri aracılığıyla dilediğiniz tutarda ve adette sanal kart satın alabilirsiniz.

Jeton Kılavuzu

Jeton kullanımı ile ilgili bilmemiz gereken en önemli özellik tek kullanımlık olmasıdır. Kullanım olanağı bakımından binlerce web sayfası üzerinde kolaylıkla kullanabileceğimiz sanal kart seçeneği uygulama satın alma işleminde, sanal marketlerde, e-ticaret platformlarında geçerlidir. İlk olarak Jeton kullanımı için satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz web sayfasında ödeme seçeneğinin geçerli olup olmadığını inceleyin. Sonrasında dilediğiniz ürünü alın ve satın alma kısmına geldiğinizde Jeton ödeme seçeneğini seçerek işleminizi devam ettiriniz. Kullanım kodunu belirtilen alana yazın ve sonrasında hiçbir kullanım kodu vs. bilgiler girmeksizin işleminizi onaylayarak satın alma işlemini sonlandırınız. Satın alma işleminde kullanmış olduğunuz sanal kartınızı bir kez kullandığınızda bir sonraki alışverişleriniz ve ödemeleriniz için tekrar yeni bir kart almadan online ödeme işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Her zaman için satın alacağınız kart limitini ihtiyacınıza yönelik tutarda ve adette seçerek temin ediniz.

Kolay Jeton kullanımı ile ilgili şunu söyleyebiliriz ki diğer ön ödemeli sanal kartlar gibi hem satın alma işlemi hem de bozum uygulama işlemi bu ödeme seçeneğinde de mümkündür. Dilediğiniz zaman satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz firma kapsamında irtibat kurarak kullanmadığınız sanal kartınızı nakite çevirebilirsiniz.

Satın Al