Paykasa Resmi Bayi - Paykasa Türkiye Bayi | Kazankart.com

Havale ile Paykasa

Havale ile Paykasa

Gizli ve güvenilir bir şekilde online alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirmek kulağa çok hoş geliyor değil mi? Son zamanlarda yaşanan online ödeme işlemleri kapsamında dolandırıcılık olayları sonucunda sanal ödeme sistemleri adeta bir güvenlik önlemi gibi sektörde hızla tercih edilmekte olan bir ürün olarak yerini almıştır. Kullanımı geniş kitleye yayılan Paykasa sanal kart seçeneği de sanal kart markalarından bir tanesidir..

Satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz firmayı belirledikten sonra ihtiyacınız olan tutarda uygun komisyon bedeli ile kullanıcılara sunulan sanal kartı satın alabilirsiniz. Kullanım açısından oldukça avantajlı bir yapıda tasarlanan sanal kartlar dünyaca popüler web sayfaları da dahil olmak üzere yüz binlerce web sayfası üzerinde dakikalar içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirme olanağı sağlar.

Havale ve EFT işlemleri ile ödemelerinizi gerçekleştirerek sizlerin bütçesine uygun fiyatlandırmalı tutarda bir sanal karta sahip olabilirsiniz. Sanal kart ödeme işlemleri sonrasında dakikalar içerisinde sizler için özel olarak tanımlandırılan sanal kart bilgileri e-posta aracılığı ile sizlere iletilmektedir. Sizlere gönderilen sanal kart kullanım kuponu bilgileri sadece 16 haneli tamamen rastlantısal rakamlardan oluşmaktadır.

Kredi Kartı ile Paykasa

Havale ile Paykasa kullanımı ile ilgili bilgiler dahil olmak üzere her alanda sanal kart kullanımı ile ilgili soru ve sorunlarınızı sistem üzerinde tanımlanan canlı destek hattı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa satın alma işleminde bilmeniz gereken bir diğer ayrıntı ise ödeme seçenekleri arasında kredi kartı ile ödeme işlemi kabul edilmemekte. Öyle ki ödemelerinizi Paykasa al bölümündeki detaylara bağlı olarak dakikalar içerisinde tarafınıza iletilen bilgileri kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım bakımından online ödeme işlemlerinin her alanında sizlere avantajlı bir ödeme seçeneği sunan sanal kart seçeneğimiz güvenlik açısından da oldukça rağbet gören sanal kart seçeneklerinden bir tanesi olmakta.

Sizlerden kredi kartı ile Paykasa alımı yapmanızı isteyen kurum ve kuruluşlara itimat etmeyiniz. Kredi kartı ve benzeri şifre ve kullanım bilgisi talep eden müşteri temsilcileri ile işlemlerinizi devam ettirmeyip anında sonlandırmanızı öneririz. Sizlerin güvenliği için işlemler hızlı ve sorunsuz bir şekilde kişisel bilgilerinize gerek duyulmaksızın gerçekleştirilir.

Satın Al