Havale ile Jeton - Kredi Kartı İle Jeton | Kazankart.com

Havale ile Jeton - Kredi Kartı İle Jeton

jeton

Günümüzde oldukça önemli bir kullanıcı kitlesi bulunan sanal kart seçeneklerinden bir tanesi de Jeton karttır. Tamamen sanal kullanım bilgileri ile işlemlerimizi gerçekleştirebileceğimiz sanal kart markamızla hiçbir şekilde kimlik ve benzeri bilgileri paylaşmaksızın ödeme işlemlerimizi gerçekleştirebiliriz. Sanal bir cüzdan oluşturduğumuz kart bakiyemiz içerisinde ihtiyacımız olan tutarda bakiye limiti bulunmaktadır. Euro güncel kur oranları ve kurumumuz tarafından belirlenen en uygun komisyon ücretleri hesaplaması yapılarak havale ile jeton sanal kart sahibi olabilirsiniz. En fazla kullanımı kadar kısa bir sürede sahip olabileceğiniz sanal kart kuponlarına müşteri temsilcileri ile irtibat kurarak sahip olabilirsiniz.

Sizler için bir kereye mahsus sistem üzerinden oluşturulan tamamen rastlantısal rakamların yer aldığı kupon kodları dolandırıcılık olaylarına karşı sizlere güvenli bir online alışveriş işleminin kapılarını aralamaktadır. Ödeme işleminizi gerçekleştirdikten sonra e-posta aracılığı ile kullanım kodunuz sizlere iletilmektedir. Öyle ki sadece sanal kartınız sanal olarak kullanacağınız bir kod dan başka hiçbir fiziki değere sahip değildir. Yani sizlere bankacılık işlemlerinde kullandığınız üzere bir kart gönderilmemekle beraber sadece online alışverişlerinizde kullanabileceğiniz sanal kullanım kodları gönderilmekte.

Kredi Kartı İle Jeton

Kredi kartı ile Jeton kart satın alma işleminizi gerçekleştirememektesiniz. Öyle ki bu sistemin amacı zaten kişisel bilgilerinizin ve kredi kartınızın hiçbir şekilde kullanılmaması ön görülmektedir. Buna bağlı belirtmek isteriz ki sistemimiz tarafından yapacağınız tüm ödeme işlemlerinde EFT ve havale ile Jeton kart satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi riske atmamış olup güvenli bir şekilde ihtiyacınız doğrultusunda bir sanal kart sahibi olabilirsiniz.

Jeton kart 16 haneden oluşan sistematik olarak diğer kart seçenekleri ile eş değer nitelikte bir sanal ödeme şeklidir. Kullanım açısından ön ödemeli olan sanal kartınızı ihtiyacınız olan bütçe doğrultusunda satın alabilir veya nakite ihtiyacınız olduğu zaman dilimlerinde nakite dönüştürerek yine tekrar ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Ön ödemeli bir işleyişe sahip olan sanal kart seçeneğimiz bu özelliğinden dolayı en ekonomik olarak tanımlanan bir sanal karttır. Öyle ki içerisindeki kullanım limiti sona erdiğinde sizler sadece ihtiyacınız kadarını harcamakla yükümlüsünüz. Limit aşımı yaparak daha fazla harcama yapma gibi bir imkanınız bulunmamakta.

Satın Al