Astropay Güvenli Mi | Kazankart.com

Astropay Güvenli Mi?

Astropay’in geliştirilip piyasaya sürülme amacı öncelikle online platformlardaki açıkları, suiistimal durumlarını ve dolandırıcılığı minimuma indirmektir. Bu sebepten Astropay satın alım ve kullanımında tüm ihtimaller düşünülerek maksimum güvenlik önlemiyle tasarlanmıştır.


Kredi kartı, banka hesabı gibi eski ödeme yöntemlerinde internet alışverişlerinde alışveriş siteleri ile kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalıyordunuz. Bu da hem kişisel bilgilerinizi hem de hesabınızda bulunan paranın tamamını riske atmaya sebep oluyordu. İnternet sınırları ve kuralları belli olmayan bir alan olduğundan bilgileriniz her an üçüncü kişiler tarafından alınıp kullanılabilme ihtimaliyle karşı karşıyaydı. Astropay ile artık bu riskler ortadan kalkıyor. Yeni nesil ödeme yöntemi Astropay, kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmanıza gerek kalmadan sizlere ödemelerinizi gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Ayrıca ödemelerinizin limitini siz belirliyorsunuz. Bunları nasıl mı oluyor? Çok kolay bir şekilde Astropay Karta sahip olarak güvenli online alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.


Sitemiz üzerinden, gerçekleştireceğiniz ödeme tutarında satın alacağınız Astropay karşılığında size kartınıza ait olan dijital kod verilecektir. Bu kodu alışveriş, oyun ve bahis sitesinde ödemenizi gerçekleştirmek için kullanıp alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İşte bu kadar. Ne isim soyisim kredi kartı veya banka kartı hesap bilgilerinizi başka sitelerle paylaşmak zorundasınız, ne paranızın tamamını riske atmak. Güvenli Astropay ile internet alışverişleriniz tahmin ettiğinizden çok daha kolay ve güvenli.

Astropay Kart ile Güvenli Alışveriş

Güvenli Astropay Kart sahibi olmak ne kadar kolaysa, bu kartı alışverişlerinizde bir ödeme yöntemi olarak kullanmak da o kadar kolay ve yüzde yüz güvenlik garantili. Kartınızı kısa bir süre içerisinde satın aldıktan sonra kartınıza ait olan tek kullanımlık ve kullandıktan sonra geçerliliğini yitirecek olan kodunuzla alışverişlerinizi ödemesini hızlı ve risklerden uzak bir şekilde yapabilirsiniz. Güvenliğiniz Astropay ile emin ellerde.