Paykasa Kart - Paykasa Kart Nedir? | Kazankart.com

PAYKASA NEDİR?

paykasa

Avrupa ülkelerinde kullanılmakta olan online ödeme sistemi son zamanlarda ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılan bir hizmet haline dönüşmektedir. Bir çoğumuz internet üzerinden gerçekleştirmekte olduğu alışverişlerde güvenilebilirlik derecesi açısından bireysel kart ve hesap bilgileri ile ödeme yapmak istemeyiz.

Online ödeme sistemleri kapsamında sizlere güvenli bir şekilde ödeme işleminizi gerçekleştirme imkanı sağlayan yöntemlerimizden bir tanesi de Paykasa olmaktadır. Peki Paykasa nedir?

Sizler için alternatifler bir ödeme yöntemi olan Paykasa hiç bir kişisel bilginizi web sayfası üzerinde kimse ile paylaşmadan sizlere hızlı ve sorunsuz bir şekilde alışverişinizi tamamlama imkanı sunar. Kredi kartından bir tık daha ön planda olan Paykasa temel mantık kavramında ön ödemeli kredi kartı görevini görmektedir.

Paykasa ödeme sisteminde her hangi bir sektör mevcut bulunmamaktadır. Yani bu demek oluyor ki her sektöre ait alışveriş işlemlerimizi Paykasa ödeme sistemi ile gerçekleştirebiliriz. Sistem üzerinden ödeme yaparken banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanız gerekmez.

Paykasa kart nedir?

Güvenli ve hızlı bir şekilde alışverişimizi kolaylıkla yapmamızı sağlayan Paykasa kart nedir diye soracak olursak rastlantısal rakamlardan oluşan 16 hanelik pin sistemi ile alışverişlerinize güvenle gerçekleştirmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir. Üstelik Paykasa kart satın alma işlemi de oldukça basit ve bir kaç uygulamaya dayalıdır. Sitemiz üzerinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra kısa bir süre içinde Paykasa sahibi olabilirsiniz.

Paykasa ödeme sistemlerine binlerce internet mağazasında kullanabilirsiniz. Oldukça popüler bir ödeme sistemi olan Paykasa her geçen gün geçerli olduğu web site sayısı artmaktadır. Paykasa Kart, online alışverişlerinizi aklınızda soru işareti kalmadan gerçekeleştirmenizi sağlayacaktır. Online ödeme sistemleri kapsamında son zamanlarda oluşan dolandırıcılık olayları dolayısıyla Paykasa karta güvenmeme konusunda tereddütler yaşayabilirsiniz. Her ne kadar ülkemizde yeni hizmet vermeye başlayan bir sistem de olsa Paykasa uzun yıllardır kullanılmakta olan online ödeme sistemlerindendir. Geliştirilme prensibi güvelik üzerine kurulu olan Paykasa Kartı denedikten sonra diğer ödeme yöntemlerini rafa kaldıracaksınız.

Paykasa ödeme sistemi kapsamında paylaşılan kişisel bilgiler hiç bir firma ve 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Paykasa ödeme sistemi üzerinde oluşturulan sanal kart sayesinde ödeme işlemlerinizi hem güvenli hem de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Satın Al