ecoVoucher Hakkında | Kazankart.com

ecoVoucher Hakkında


ecoVoucher, online platformlardan alışveriş gerçekleştiren ve bu alışverişlerin ödemesini güvenli bir şekilde tamamlamak isteyen herkesin tercih edebileceği sanal bir ödeme sistemidir. Yapısı ve kullanımı itibariyle online alışverişler sırasında kişisel bilgilerinizin üçüncü kişilerle paylaşılmasının ecoVoucher Kupon ile önüne geçebilirsiniz.

ecoVoucher, sanal bir kart olarak 18 haneli dijital bir kod ile işlevsellik gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Ön ödemeli şekilde sahip olabileceğiniz ecoVoucher Kupon’un dijital kodu ile alışveriş, oyun siteleri ve uygulama marketler üzerinden ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kuponunuza ait olan kod güvenliğiniz için şahsınıza özel olup, tek kullanımlıktır. Kuponunuzu kullandıktan sonra ecoVoucher kodunuz geçerliliğini yitirmektedir.

Euro değerinde paketler halinde sizlere sunulan ecoVoucher’a TL ödeme karşılığı ile sahip olabilirsiniz. Kuponunuzun TL karşılığı ödemesini gerçekleştirdikten dakikalar sonra kupon kodunuz elinize ulaşacaktır. İhtiyacınız doğrultusunda belirlenen paketlerden bütçeniz için uygun olanı seçip hemen alışverişlerinize başlayabilirsiniz.

ecoVoucher Kupon hem sizin belirlediğiniz limitte alışveriş yapmanızı hem de alışverişiniz sırasında şahsınıza ait bilgileri paylaşmadan ödeme gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Güvenli bir alışveriş gerçekleştirmek, ecoVoucher fırsatlarından yararlanmak için siz de geç kalmayın.